samochod-slubny-skierniewice

Samochód do Ślubu Skierniewice -Mercedes W110 idealne auto dla małżonków, zaręczonych i zakochanych!

Samochód ten idealnie wpisuje się w stylistykę ślubną. Został on wykonany zgodnie z cechami charakterystycznymi dla stylistyki amerykańskiej lat 60'. To wymarzone auto ślubne! Pojazd posiada jasną karoserię (kość słoniowa- ecrue). Mercedes W110 dostępny jest dla par na terenie Skierniewic i okolic. Pojazd wypożyczany jest zazwyczaj wraz z szoferem. W cenę usługi wlicza się przyjazd po Pannę i Pana Młodego, podróż na miejsce ceremonii ślubnej (Kościół lub urząd stanu cywilnego) a następnie na przyjęcie weselne. Auto można wypożyczyć także na wszelkie inne okazje ważne dla zakochanych (zaręczyny, rocznica itp.), na sesję ślubną lub dla fana motoryzacji!
 Szacunkowy koszt usługi: 450zł
  • Odległość: do 10km od Skierniewic.
  • Czas usługi: do 4 godzin.
  • Przejazd autem po Pana młodego.
  • Przejazd samochodem od Pana młodego po Pannę Młodą
  • Wspólny przejazd samochodem do kościoła lub urzędu stanu cywilnego
  • Wspólny przejazd na przyjęcie weselne.
Koszt wypożyczenia samochodu dla dalszego przejazdu oraz dłuższego czasu -ustalany jest indywidualnie. 

 

 

Ślub -jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka

Ze swej natury jesteśmy istotami społecznymi. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że większość z nas chce założyć swoją rodzinę. Zanim jednak to się stanie, poznajemy się nawzajem, dobieramy się w pary i zakochujemy się w sobie. Momentem, który łączy ludzi, często nawet na całe życie jest ślub. Niemal każdy marzy o tym, by to wydarzenie było piękne i niezapomniane, aby na długo zostało w pamięci nie tylko samych małżonków wstępujących w związek małżeński, ale także wszystkich gości.

Auto na ślub jak z bajki- warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy, szczegół!

Ceremonię zaślubin, która dla większości z par jest jedną z najważniejszych chwil w ich wspólnym życiu, poprzedzają wielomiesięczne przygotowania. W większości przypadków na samym początku załatwiane są kwestie związane z rezerwacją sali, sporządzeniem listy zaproszonych krewnych i znajomych czy wybór sukni i garnituru. Warto jednak pamiętać o tym, żeby zatroszczyć się o niemniej ważne atrybuty. Najważniejszym z nich jest oczywiście pojazd, w którym narzeczeni, lub sama panna młoda, udadzą się do Kościoła lub urzędu stanu cywilnego, a następnie do restauracji, w której zorganizowane zostało przyjęcie weselne. Wybór auta ślubnego nie powinien być jedynie dziełem przypadku.

Klasyczny Samochód do ślubu Skierniewice i okolice Łowicza. Piękne, białe zabytkowe auto na wesele! Wynajem w przystępnej cenie.

Popularne