samochod-do-slubu-lowicz

Samochód do Ślubu Łowicz idealne auto dla małżonków, par i zakochanych? Mercedes W110!

Jest to unikalny pojazd, przyciągający uwagę swoim amerykańskim stylem wykończenia. Od ponad 50 lat jest on uważany za najlepszy samochód ślubny. Do tego wydarzenia nawiązuje także kolor karoserii kość słoniowa- ecrue. Narzeczeni mogą wypożyczyć ten samochód wraz z szoferem na terenie Łowicza i w jego okolicach. Czas wypożyczenia do ustalenia, zazwyczaj to 4 godziny. W usłudze zawarty jest przejazd po Pannę i Pana Młodego, dojazd na ceremonię ślubu (USC lub Kościół) oraz na miejsce, w którym przygotowano przyjęcie weselne. Mercedes W110 na pewno spodoba się także zaręczonym, zakochanym i pasjonatom motoryzacji. Doskonale sprawdzi się on także na każdej sesji ślubnej. Poglądowy koszt usługi: 450zł
  1. Odległość: do 10km od Łowicza
  2. Czas usługi: do 4 godzin.
  3. Przejazd samochodem po Pana młodego.
  4. Przejazd autem od Pana młodego po Pannę Młodą
  5. Wspólny przejazd samochodem na ślub do kościoła lub urzędu stanu cywilnego
  6. Wspólny przejazd na przyjęcie weselne.
Koszt wypożyczenia samochodu dla dalszego przejazdu oraz dłuższego czasu -ustalany jest indywidualnie. 

 

Ślub- bardzo ważne wydarzenie, które zmienia życie każdego z nas.

Natura ludzka jest tak skonstruowana, że jesteśmy istotami społecznymi. Dlatego zawieramy wiele od najmłodszych lat uczymy się budowania relacji. Marzeniem niemal każdego z nas jest założenie własnej rodziny. Gdy kochający się ludzie chcą niejako przypieczętować łączące ich uczucia decydują się na ślub. Jest to niepowtarzalna i niezapomniana chwila, która na zawsze pozostanie w pamięci małżonków, ich najbliższych i zaproszonych gości. Warto zadbać o to, by miał on niezwykłą oprawę.

Twoim marzeniem jest bajkowy ślub? Zadbaj o szczegóły i detale!

Ceremonia zaślubin, to jeden z najbardziej magicznych momentów we wspólnym życiu dwojga ludzi z tego względu poprzedzają ją długie i mozolne przygotowania. W pierwszej kolejności załatwiane są wszelkie kwestie związane z wyborem sali na przyjęcie, wspólnym przygotowaniem listy zaproszonych gości czy zakupem strojów ślubnych- sukni i garnituru. W natłoku spraw, nie można zapomnieć o nie mniej ważnych detalach, które nadają każdej uroczystości niesamowitego charakteru. Jednym z najistotniejszych szczegółów jest pojazd małżonków. Powinien on być nie tylko ładny, ale także praktyczny, wyjątkowy i funkcjonalny, a podróżowanie nim musi być przyjemnością.

Klasyczny Samochód do ślubu Skierniewice i okolice Łowicza. Piękne, białe zabytkowe auto na wesele! Wynajem w przystępnej cenie.

Popularne